ARTWAS Serwis blacharsko-lakierniczy - artwas.pl

Blacharnia - lakiernia

Naprawa blacharsko-lakiernicza

Szczególnie ważnym etapem w naprawach blacharsko-lakierniczych jest odpowiednie przygotowanie pojazdu do eksploatacji po kolizji. Wykonujemy pełne, precyzyjne odtwarzanie kształtu nadwozia i płyty podłogowej przy pomocy ramy naprawczej firmy BLACKHAWK i urządzenia pomiarowego AUTOROBOT. Daje to gwarancję, że kolejne etapy naprawcze nie będą powodowały problemów, a co za tym idzie końcowy efekt będzie spełniał oczekiwania klienta.

Każdorazowo przy uszkodzeniu, lub podejrzeniu uszkodzenia zawieszenia układu jezdnego ustawiamy zbieżność, co pozwoli bezpiecznie wrócić na drogę pojazdom powypadkowym. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego pomiary wykonujemy przy wykorzystaniu precyzyjnych urządzeń, ze szczególną uwagą i dokładnością.

Pojazdy zastępcze

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, na czas naprawy możemy zaoferować nieodpłatnie samochody zastępcze. Pozwala to naszym klientom kontynuować zaplanowane prace i zadania, a także ogranicza nacisk z ich strony na terminy wykonania – co pozwala nam osiągnąć najwyższą jakość usług.